ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
                                                                             Janusz Korczak

Jak co roku nasze przedszkole hucznie uczciło Dzień Dziecka. Świętowaliśmy przez kilka kolejnych dni, zaczynając od fantastycznego spotkania na przedszkolnej łące z  Dyziem Piórko / 31.05 /, gdzie dzieci aktywnie uczestniczyły wraz  z Dyziem w wesołych zabawach i ćwiczeniach ruchowych. Było bardzo wesoło..
1-szego czerwca- w piątek,  balowaliśmy w swoich salach i na terenie przedszkolnym , a w poniedziałek 4. 06 - zostaliśmy zaproszeni do ZOK na bajkę pt. SMERFY, w wykonaniu amatorskiego TEATRU BEZ KURTYNY.
Spotkanie ze smerfami było niezwykłym przeżyciem.
5.06 zostaliśmy zaproszeni do mobilnego planetarium, które przybliżyło nam wiedzę o otaczającym nas świecie gwiazd i planet. Przenośne planetarium jest to unikalne narzędzie dydaktyczne, pozwalające na pokazanie zjawisk atmosferycznych i geograficznych zachodzących na niebie. Dzieci mogły zobaczyć gwiazdozbiory nieba oraz układ słoneczny
Kolejny dzień był również radosny- uczestniczyliśmy w spotkaniu z artystami z CYRKU WESOŁEGO MAKSA.