Bal Noworoczny 2014

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 07 stycznia 2014 r. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki.  Dziewczynki ubrane były w długie powłóczyste balowe suknie księżniczek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, pirata, policjanta , rycerz i kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy , konkursy oraz wspólne zdjęcia. Rewelacyjną niespodzianką była wizyta świętego Mikołaja, który znalazł chwilę czasu i spotkał się z przedszkolakami  na balu. W trakcie trwania balu pojawili się również rodzice naszych milusińskich , którzy w kolorowych strojach chętnie tańczyli z przedszkolakami.  Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.