JASEŁKA - ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA Z RODZICAMI I DZIADKAMI

Coroczną tradycją w naszym przedszkolu jest wspólne przygotowywanie  Jasełek.  Dzieci uczyły się wyznaczonych ról oraz tradycyjnych kolęd. Na jasełkowe spotkania zaproszono najbliższych członków rodzin naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Zgodnie z tradycją, na koniec występów dzieci podarowały rodzicom przygotowane wcześniej świąteczne upominki. Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok, będą nam przypominały pamiątkowo wykonane zdjęcia.