Powitanie zimnej wiosny

Mimo, że za oknami mróz i śnieg w naszym przedszkolu zrobiło się zielono i wiosennie. Właśnie 21 marca przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę.Spragnieni ciepła i zieleni ubraliśmy się w wiosenne barwy, aby zaakcentować nadchodzącą porę roku.Z kwiatami w ręku i marzanną wyruszyliśmy w pochodzie wygonić złą zimę.Głośnym śpiewem i skandowaniem przedszkolaki przywoływały upragnioną wiosnę. Następnie w wiosennych strojach i dobrych nastrojach dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze. W pięknych, kolorowych, wiosennych kostiumach prezentowali się jak prawdziwi aktorzy. Pięknie deklamując i śpiewając, sprawili wszystkim ogromną radość. Wszyscy mamy nadzieję, iż zabiegi przedszkolaków okażą się skuteczne i już wkrótce zieleń i słońce będą gościły nie tylko w naszych sercach, ale również w przyrodzie.