Spektakl dla dzieci w ŻOK

Dnia 04.06.2013r.w  Żuławskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl pod tytułem „W świecie baśni". Przedstawienie zostało przygotowane przez rodziców przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim. Przygotowania trwały ponad 2 miesiące, przy współpracy z nauczycielami przedszkola. Spektakl  zawierał odniesienia do bajek o Czerwonym Kapturku, Królewnie Śnieżce oraz Kopciuszku. Przygody bohaterów były czynnie i emocjonalnie relacjonowane przez widownię na której zasiadły przedszkolaki oraz ich członkowie rodzin. Przestawienie zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Projekt został zrealizowany przy współpracy Żuławskiego Ośrodka Kultury i Fundacji "Kreatywna Edukacja" .