WITAMY WIOSNĘ

21 marca wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali naszego przedszkola, aby wspólnie powitać wiosnę. Podczas uroczystości dzieci miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania Oo tematyce wiosennej. Witały nową porę roku piosenkami, które wcześniej uczyły się w swoich grupach, a także bawiły się, tańcząc przy wesołej muzyce. Ponieważ pogoda sprawiła nam figla, barwny korowód wyruszył dopiero kolejnego dnia. Głośnymi okrzykami i wesołą zabawą przedszkolaki pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.