Miejskie Przedszkole Nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018-2019



6-latki
 

1.      Andrzejewski Oskar

2.      Antonowicz Olga

3.      Borowski Bartosz

4.      Buchowiecki Axel

5.      Buczek Zuzanna

6.      Chmielewski Maciej

7.      Czyżak Adam

8.      Ćwiek Marcelina

9.      Ginter Pola

10.  Kapiszka Joanna

11.  Klein Amelia

12.  Kosek Antonina

13.  Kruczkowska Antonina

14.  Kruszyński Emil

15.  Kulwicki Gustaw

16.  Licnerski Filip

17.  Linsztet Maria

18.  Piwiński Przemysław

19.  Potucha Ksawery

20.  Rachwał Filip

21.  Rembowska Helena

22.  Zdziłowski Igor

 

5-latki
 

1.      Markowski Marcel

2.      Oleszczuk Amelia

3.      Oniszko Ksenia

4.      Purcelewski Alan

5.      Rembowska Zofia

6.      Rózga Lena

7.      Rutkowski Paweł

8.      Sarzyńska Iga

9.      Siora Amelia

10.  Urbańska Anna

11.  Zygmuntowicz Jakub

 

4-latki 

1.      Adamowicz Lena

2.      Antonowicz Pola

3.      Baranowska Maja

4.      Cholewińska Milena

5.      Gościński Wiktor

6.      Jeszka Gabriela

7.      Kopoński Oskar

8.      Król Wiktoria

9.      Krycki Oliwier

10.  Ochocki Gabriel

11.  Osiński Jakub

12.  Przydatek Zuzanna

13.  Przytuła Szymon

14.  Trzaskowski Jakub

15.  Uler Igor

16.  Wojtkowski Kamil

17.  Zdziłowski Fabian

18.  Zygarowski Piotr

19.  Żurawska Zofia

 

 3-latki

1.      Banach Adela

2.      Bartnicka Abigail

3.      Belattar Adam

4.      Borowski Igor

5.      Brachun Alex

6.      Brzezińska Amelia

7.      Brzuzy Milena

8.      Brzuzy Nadia

9.      Chmielewski Adam

10.  Cieślak Aleksandra

11.  Dymińska Barbara

12.  Fierek Laura

13.  Górzan Mateusz

14.  Grabowska Monika

15.  Grot Antoni

16.  Jabłoński Nikodem

17.  Kaczorowska Lilianna

18.  Kołtek Antoni

19.  Kopońska Pola

20.  Kozłowska Sonia

21.  Kozłowski Mateusz

22.  Leszczyńska Alicja

23.  Linsztet Urszula

24.  Magoś Natan

25.  Mirzejewska Maja

26.  Okrój Maksymilian

27.  Potoczna Mariana

28.  Przybyła Martyna

29.  Rózga Łukasz

30.  Rulewska Inka

31.  Rutkowska Daria

32.  Rutkowski Szymon

33.  Sienkiewicz Henryk

34.  Sieńczak Aleksandra

35.  Smolińska Julia

36.  Stoczkowska Anna

37.  Stryjewska Julia

38.  Twardowska Diana

39.  Włoch Jakub

40.  Wysocki Maciej

41.  Zacharski Nataniel